Braslet

«Мы поможем организовать контроль Ваших посетителей»

Контрольні браслети всіх видів і кольорів

skidka10vinil
До конка акции осталось
Акция закончилась
1 октября 2018

Для заходів, на яких пропонують платні послуги, на яких присутня велика кількість відвідувачів, необхідно організувати систему контролю. Підтримувати порядок Вам допоможуть контрольні браслети одноразового використання, найсучасніший спосіб обліку відвідувачів розважальних, туристичних і лікувальних комплексів.

Цей аксесуар на руку являє собою паперову або вінілову стрічку, яку неможливо зняти, не пошкодивши. Саме тому контрольні браслети - оптимальний варіант для тих, хто піклується про комфорт своїх гостей і при цьому прагне того, щоб облік відвідувачів був максимально зручним.

Вже застарілими вважаються печатки на руку, квитки та флаєри, які легко можуть підробити зловмисники. Контрольні браслети неможливо зробити власноруч в домашніх умовах, а вже розірвані бенди неможливо повторно з'єднати.

Контрольные браслеты на руку TYVEK Виниловые контрольные браслеты на руку Силиконовые браслеты на руку

Контрольні браслети виготовлені з високоякісних матеріалів, ці вироби не викликають алергії, не промокають і дають можливість адміністратору здійснити контроль відвідувачів, швидко і легко ідентифікувати віп-персон, направити клієнтів в потрібні сектори залу для глядачів або ж допомогти туристу знайти свій готель. Навіть не знаючи мови, якою спілкується Ваш клієнт чи відвідувач, по його контрольному браслету можна легко зрозуміти, де він оселився. Широкий асортимент матеріалів і кольорів дозволяє підібрати контрольні браслети для будь-якого заходу.

Контрольні браслети яскравих кольорів - гарний вибір для дискотек і нічних клубів, коли основне дійство відбувається в напівтемряві. Яскраві кольори виробів не залишать непоміченим жодного відвідувача, що дуже важливо для здійснення повного контролю над заходом, що проводиться Вами.

Сьогодні все більше організаторів танцювальних вечірок роблять вибір на користь контрольних браслетів: ефективність і зручність їх використання виправдали себе на 100%, а невисока вартість аксесуарів для ідентифікації відвідувачів робить їх придбання ще й економічно вигідним.

Бумажные контрольные браслеты на руку - большой выбот расцветок

Купить контрольные браслеты  Купить контрольные браслеты в Киеве